WordPress Canlı Destek Eklentisi

WordPress canlı destek eklentisi müşterileri ile kişilerin daha rahatça sohbet etmesine yardımcı olmaktadır. WordPress ticket eklentisi ile de sitelerinizin kullanımını attıracaktır.

Müşteri hizmetinin başarılı bir işin büyük bir parçası olduğu bir sır değil. Müşterilerin dikkatsizce davranması aynı tür enerjiyi yansıtacak ve müşteriler işinizi başka yere gitmeyecek gibi hissetmeyecek ve fiziksel veya çevrimiçi işler hakkında konuşup durmadığımız her zaman böyle oldu. Milyonlarca insanın günlük olarak internete bağlandığı bir çağda, yalnızca müşterilerinize ilham verecek değil, aynı zamanda işiniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında her şeyi anlatacak bir müşteri hizmeti sunmak her zamanki gibi önemlidir. Onlara en yakın insanlar.

Büyük şirketler, özellikle kesintisiz bir destek servisi sağlamak için eğitilmiş olan destek ve müşteri hizmetleri ekiplerini işe almayı tercih etmektedir. Web, farklı şirketlerin müşterilere nasıl benzersiz bir şekilde davrandığını, daha fazla müşteri çeken hikayeleri ve daha fazla pozlama ile ilgili hikayeleri ile doludur ve yaratıcı müşteri hizmetleri konusunda akıllı olmak iyidir, çünkü ne zaman gideceğinizi asla bilemezsiniz. Deneyiminizi, dünyanın geri kalanıyla işinizle paylaşmak için ilham vermek.

WordPress kullanıcılarına gelince, müşterilerinize daha iyi hizmet verebilmek için birçok seçenek vardır. İster ziyaretçilerinizle bir sohbet penceresi açmanızı sağlayacak ücretsiz canlı sohbet çözümlerini kullanmak isterse sitenize izin verecek tam entegre bir destek yönetim platformu olsun Ziyaretçiler ve üyeler herhangi bir zamanda destek biletlerini açarlar, WordPress sitenizde müşteri hizmetleri yapmak zorunda kalmazsınız ve indirebileceğiniz en sevdiğimiz müşteri hizmetleri ve müşteri destek eklentileri üzerinden bir düzineden fazlasını tasvir etmek üzereyiz. WordPress için.

 

Zopim Live ChatWordPress ›Zopim Canlı Sohbet« WordPress Eklentileri

Müşteri desteği her zaman insanların sorularına cevap vermek ve hızlı olmakla ilgilidir. Müşterilerimizin ihtiyaçları için ne kadar dikkatli olabilirsek, onlarla bir satış yapacağımız o kadar muhtemeldir. Zopim’in Canlı Sohbet çözümü, web sitenizdeki aktif ziyaretçileri herhangi bir zamanda izlemek ve etkileşimli bir Canlı Sohbet platformu üzerinden onlarla etkileşimde bulunmak için mükemmel bir platformdur.

Doğru. Blogunuza göz atan herkesle sohbet penceresi açabilir ve onlara işinizde görevinizi daha iyi anlamalarına yardımcı olacak bir şey yapıp yapamayacağınızı sorgulayabilirsiniz. Tamamen yanıt veren bir otomatik tetikleyici, her bir ziyaretçinin açılış potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmasıyla bir sohbet penceresi açacak ve entegre bir analiz platformu, ziyaretçilerinizin davranışlarını ve gerçek canlı sohbet widget’inin ne kadar iyi performans gösterdiğini daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. .

Chat X

Satış Desteği WordPress CodeCanyon için Sohbet X WordPress Chat eklentisi

Sohbet X, kesinlikle ziyaretçilerinizin ilgisini kıvılcım olacak güzel tasarlanmış bir canlı sohbet widget sunan güzel ve premium, canlı sohbet servis platformudur. Web sitenize gelen ziyaretçiler, operatörlerden biriyle konuşmaya başlamak için bir sohbet penceresi açabilir ve herhangi bir zamanda herhangi bir operatör yoksa, kolayca bir e-posta mesajı bırakabilirler. yanan sorularına cevap ver.

WP-LiveChat

WordPress ›WP Canlı Sohbet Desteği« WordPress Eklentileri

WP-LiveChat, hem eklentinin hem de ücretli olanın ücretsiz sürümü için çok sayıda (bolluk) seçenek sunar. Bu, tipik bir canlı sohbet eklentisinin aynı organik yapısını, gezinmesi kolay bir arayüz ve canlı sohbet deneyimini bir esinti haline getirecek özelliklerle birlikte kullanır. Çoğu WordPress eklentisi (önbellek eklentileri dahil) ile kutunun dışında çalışır ve yeni bir canlı sohbet penceresi açıldığında masaüstünüzün bildirimlerini almayı tercih edebilirsiniz; tüm cevapsız canlı sohbetler veritabanına kaydedilir. Canlı sohbet kutusunu tüm ziyaretçilere gösterebilir veya canlı sohbet kutusunu yalnızca üyelere göstermeyi seçebilirsiniz. Bu, üyelerin içerik türü ile ilgilenen sitelere çok çekici olmasını sağlar. Orada bol olan pro özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi WordPress eklenti sayfasına göz atın!

Casengo Live Chat

WordPress ›Casengo Canlı Sohbet Desteği« WordPress Eklentileri

Live Chat müşteri destek pazarı kesinlikle küçük değil, dünyanın en büyük müşteri hizmetleri sitelerinin sadece bir kısmı bir WordPress eklentisi yayınladı, ancak daha sonra rekabet seviyeleri yüksek ve göze çarpmak için – eklenti ihtiyaçları istisnai olmak ve benzersiz özellikler sağlamak; Listemizde gördüklerimizin çoğu zaten. Casengo, kalabalığın geri kalanından WhatsApp entegrasyonu gibi özelliklerle öne çıkarak, müşterilerinizle gittikleri her yerde iletişim halinde kalabilmeniz anlamına geliyor. Tam mobil optimizasyon, Casengo’nun tüm modern mobil cihazlarda sorunsuzca çalışacağı anlamına gelir.

Diğer popüler özelliklerin yanı sıra Twitter ve Facebook entegrasyonu gibi şeyleri, müşteri destek yanıt sürelerini hızlandırmak için makro cevaplar için bir seçenek, sorulara daha hızlı yanıt vermenize yardımcı olacak yerleşik bir SSS bilgi tabanı, analiz platformunu anlamanıza yardımcı olacak Geçmişteki sorunları anlamak için en iyi performans süreleri ve müşteri bakış açısı; Canlı, dinamik, interaktif ve eğlenceli sohbet yapacak diğer harika özelliklerin onlarca arasında!

Live Chat by Provide Support

WordPress ›Destek Canlı Sohbet Sağlayın« WordPress Eklentileri

Kurmak ve yapılandırmak için sadece birkaç dakika süren bu çok klasik ücretsiz canlı sohbet platformunu keşfetmek için zaman ayırın. Canlı sohbet düğmesi balonunu istediğiniz yere konumlandırabilir, kullandığınız WordPress temasıyla etkileşimi ve etkileşimi hakkında iyi hissettiğinizden emin olabilirsiniz.

 

FAST WordPress Support Ticket Plugin

HIZLI, mevcut en iyi WordPress destek bileti eklentisidir. Artık müşterilerinizin kullanması için WordPress sitenizde profesyonel görünümlü bir destek bileti sistemine sahip olabilirsiniz. Çok hızlı, müşterilerinize sohbet etmek gibi! HIZLI WordPress sitenize tam bir destek sistemi ekleyecektir. Bu temayı sonuna kadar kullanmak için uzantılara veya eklentilere ihtiyacınız yoktur. Hatta, 20.000’in üzerinde müşterimiz için tema yarışmasında destek biletleri sunmak için HIZLIYIZ. FAST’ı kendi destek biletlerimiz için kullandığımızdan, müşterilerin beklemesini beklemenin onları mutsuz ettiğini biliyoruz. Bu nedenle HIZLI size e-posta ve gevşek bildirimleri kullanarak sizi ve ekibinizi dakika güncellemelerine kadar ulaştıracaktır. Burada bizim demo deneyin

AH Tickets

AH Bilişim Yardımı ve Destek Sistemi PHP Scripts CodeCanyon

Bootstrap tabanlı AH Bilişim destek sistemi eklentisi, şık ve modern görünen basit bir biletleme sistemi arayan herkes için mükemmel bir çözümdür ve özellik ve işlevlerle boğuşmaz. İçerik oluşturucular bunu çok temel işlevlerle geliştirdi. Bu temasa e-posta bildirimleri eklediler, böylece en son açılış biletlerinden güncelleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda bir premium eklentidir, ancak biletleme sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkararak fikir ve desteğe ihtiyaç duymanız durumunda geliştiriciden destek alınmasını garanti eder.

Support Ticket System

WordPress ›Destek Bilet Sistemi« WordPress Eklentileri

Bu ücretsiz destek bilet sistemi, tüm ön uç özellikleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Bu, kullanıcının sorulara cevap almak için belirli bir sayfayı terk etmesi gerekmeyeceği anlamına gelir. E-posta bildirimleri, bir destek biletini asla kaybetmeyeceğinizi garanti edecektir. Geliştiriciler ayrıca her bilete özel notlar ekleme yeteneği ekledi. Bu, diğer destek çalışanlarının sorunun nedenini daha iyi anlamalarını kolaylaştıracaktır. Bu tür problemleri en iyi nasıl çözeceklerini de öğreneceklerdir.

Zendesk

WordPress ›WordPress için Zendesk« WordPress Eklentileri

Zendesk, gerçekten eşsiz özellikler sunan modern bir destek platformudur. Örnek olarak, mevcut WordPress blog yorumlarınızı kişisel ve benzersiz destek biletlerine kolayca dönüştürebilirsiniz. Sorularınız ve geri bildiriminiz varsa, yorum yapanların adının yanındaki simgesini tıklayabilir ve yeni bir destek konuşması açabilirsiniz. Bunu, yorum yapanla açık bir görüşme yapmak yerine yapabilirsiniz. Geliştiriciler, site sayfalarınızdan herhangi birine ekleyebileceğiniz bir dinamik yardım aracı içeriyordu. Bu, ziyaretçilerinizin en son destek makaleleriniz ve ürün bilgileriniz hakkında güncel kalmasını sağlayacaktır. Widget ayrıca ziyaretçilerinizin size doğrudan ulaşmasını sağlayacak basit bir geri bildirim sekmesi sunar.

Awesome Support

WordPress ›Awesome Destek WordPress Destek Eklentisi« WordPress Eklentileri

Indie geliştiricileri, serbest çalışanlar, blog yazarları ve yazarların hepsi bu basit destek eklentisinden büyük yarar sağlayacaktır. Geliştiriciler, tüm WordPress temaları ve eklentileriyle doğal olarak çalışması gerektiği fikrini yarattılar. Büyük işletmeler kapsamlı bir özellik listesinden faydalanırken, daha küçük müşteri tabanlarına sahip olanlar, minimum ve etkili olan basit bir destek bilet sisteminin tadını çıkarabilecekler.

JS Support

WordPress ›JS Destek Bileti« WordPress Eklentileri

JS Desteği, WordPress blog yazarları için güzel bir şekilde oluşturulmuş Bootstrap tabanlı destek platformudur. Geliştiriciler, ziyaretçilerin ön uçtan yeni destek biletleri oluşturmasına olanak tanıyan özellikler ekledi. Ayrıca her yere yerleştirebileceğiniz dinamik bir destek simgesi ve her bir biletle dosya ekleme yeteneği eklediler. Farklı departmanların farklı bilet türlerine cevap vermesini sağlayan departman yönetim sistemini kullanabilirsiniz. Ayrıca, e-posta ve bir HTML editörü, mobil cihazlar için optimize edilmiş tasarım sayesinde basit ve etkili bilet bildirimlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Sitenin yönetimi, platformun nasıl çalıştığından tam olarak sorumludur. Ayrıca, çeviri dosyaları çevirmeyi kolaylaştırır.

Sola Support

WordPress ›Sola Destek Biletleri« WordPress Eklentileri

Sola, destek biletlerini açmak ve yönetmek için müşteri destek yönetim platformunu kullanmak için basit bir yöntem sunmaktadır. Arayüz, WordPress’teki Mesajlar arayüzüne çok benzer, yani her zaman tanıdık ortamda olduğunuz anlamına gelir. Ek özellikler, her bir bilet hakkında not tutmayı ve ilerlemeyi izlemeyi kolaylaştırmayı içerir.

WP Support

WordPress ›WP Destek Bileti« WordPress Eklentileri

WP Desteği, WordPress web sitenizde rahatsızlık duymadan ve tamamen ücretsiz olarak kendi destek bilet sisteminize sahip olmanızı sağlar. İçerik oluşturucular bu temayı kullanımı ve esnek hale getirdi. Dahası, bu tema işi yapar.

Help Scout Desk

Scout Masası WordPress Yardım ve Scout Yardımcı Yardım

Scout, müşterilerine değer veren şirketler için görünmez, e-posta tabanlı bir yardım masasıdır. Harika bir müşteri deneyimi, zahmetsiz iletişim konusunda büyür ve Yardım İzleyicisi, konuşmaları geliştirmeye odaklanarak bunu kolaylaştırır. Yardım İzcinin önemli bir özelliği, müşteri bakış açısından iletişimin kişisel olmasıdır. Destek tarafından, birden çok gelen kutusu ve marka yönetebilirsiniz. Ayrıca, müşterinizin görüşmelerini takip edebilir ve düzenleyebilir, not ekleyebilir, ekip üyeleriyle işbirliği yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. WordPress blogunuza tüm muhteşem ve kullanışlı Yardım Scout özelliklerini eklemek için bu eklentiden yararlanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir