Jigolo Nedir – Jigolo Siteleri – Jigolo başvuru formu

Jigolo nedir ne iş yapar jigolo siteleri hangileridir yada jigolo başvuru formları yada siteleri hangisi jigolo siteleri para veriyor mu ? İşte cevaplar

Jigolo Nedir ?

Jigolo kelime anlamı olarak

Jigolo, para karşılığı kadınlarla cinsel münasebette bulunan erkek seks işçilerine verilen ad. Jigololuk mesleği cinsel münasebet harici gezilerde, çeşitli sosyal aktivitelerde kadının yanında escortluk yapma amacıyla da kullanılmaktadır. 

Doğru okudunuz jigolo kelime anlamı olarak para karşılı yaşlı kadınlarla ilişkiye giren kişilerdir. Bu kişiler bu işleri meslek haline getirerek para kazanma yollarına girerler. ( Ahlaken Yanlış Bir İştir. )

Bu işlerde oldukça para olduğu ve bir çok kişinin buradan para kazandığını düşünürsek jigolo hizmeti veren kişiler oldukça fazla kazanmaktadır.

Jigololuk Yapmanın Zararları ?

Jigololuk yapmanın zararlarından başka sosyal hayat gelmektedir. Yani sosyal çevrenizde oldukça hoş karşılanmayan davranışlara maruz kalabilirsiniz.

Para karşılı hizmet verdiğiniz için kadın müşterinizi tüm isteklerini yapmak zorundasınız bu istekler genel de absürt şeylerdir.

Hastalık kapma durumu her kadın sağlıklıdır diye bir şey yok cinsel yollarla bulaşan bir çok hastalık var bunlardan birine maruz kalabilirsiniz. Bunların tedavisi oldukça pahalı ve tehlikelidir. Bu sorunları düşünürseniz jigololuk yapma işlerini düşünebilirsiniz.

Jigolo Siteleri ?

Jigolo siteleri oldukça fazla sayıda var bunların çoğu kullanıcılarından yani erkeklerden para almaktadır. Bu para karşılığı sitelerinden sizlere reklam alanı vermektedir. Bu ödeme şekli genellikle haftalık olmaktadır bu haftalık olarak yapılan ödemelerin karşılığını alırmısınız tabi ki de muamma ! 

Jigolo Başvuru Formu ?

Jigolo başvuru formu sitelerin istediği bir formdur bu formu doğru olarak doldurmanızı isterler bu sitelerde sizlerin fotoğraflarını ve cep telefon numalarını istemektedir. Sizce bu tehlikeli değilmidir. Sizin resminize ve numaranıza sahip birini neler yapabilir çok basit olarak düşünün bir tc kimlik numaranız eksik kimlik çıkarmak için bu bilgilere ulaşmak zormu tabiki de hayır.

Sonuç

Verdiğiniz bu kadar bilgi ile sağlık risklerini göze alarak yapacağınız bu ahlaka uymayan iş sizin başınıza bir çok sıkıntı çıkarabilir tc kimlik numaranıza sahip olmaları halinde adınıza kredi çekebilecekleri gibi resminiz ile de sahte kimlik oluşturabilirler. Bu işleri yapmaktan uzak durun .

Jigolo Fiyat Listesi (Ortalama Fiyatlar)

 

Saat Bilgisi Fiyat
1 Saat 85 TL
2 Saat  140 TL
3 Saat 129 TL
5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir