"Enter"a basıp içeriğe geçin

Anket doldurarak para kazanma – 21 Anket Sitesi

Anket doldurarak para kazanma yada anket doldurarak para kazanma gerçek mi merak edilen diğer şey ise anket doldurarak para kazandıran siteler işte cevaplar.

Hepimiz şimdi ve sonra, özellikle tatil molalarında ve akşamları öldürmek için biraz zamanımız var. Paraya çevirdiğinden emin ol! 

YouTube kedi videolarını kapatın. Bunun yerine, boş zamanlarınızı çevrimiçi anketleri doldurarak veya ürünleri test ederek yılda 100 TL kazanabilirsiniz  .

Dışarıda gittikçe artan sayıda araştırma şirketi var, ancak fikirleriniz için ödüller sunuyorlar, ancak her zaman yaptıkları gibi yasal değiller.

Bunu akılda tutarak, bizzat kendimiz tarafından test edilen, güvenilir anket sitelerinin bir akışını yarattık. Her siteden ne kadar gerçekçi bir şekilde yapabileceğinizi ve kârınızı en üst düzeye çıkarmak için bazı yararlı ipuçlarını paylaştığınızı açığız.

Yasal online anket siteleri

Her sitenin her bir kişi için her ay sınırlı sayıda çevrimiçi anketi vardır. Ciddi ödüller kazanmak istiyorsanız, mümkün olduğu kadar çok para için ankete katılmaya değer.

 1. Swagbucks

  Ödül kazanmanın çok çeşitli yolları sayesinde öğrencilerle çok popüler. Özel kayıt bonusu!

  Onlar kim? Swagbucks, oyunlar oynamak ve video izlemek için ödüller sunan güvenilir bir anket sitesidir.

  Ödüller : Nakit, kupon ve ödül çekilişi.

  Anket başına tutar:  70 puan SB (40p).

  Min. ödül eşiği: 1 SB.

  İncelememiz:  Swagbucks’ı seviyoruz ve okuyucularımızdan da olumlu eleştiriler alıyoruz. Anketleri ve anketleri her gün doldurmanın zamanınız için en iyi getiriyi sağladığını gördük. Ancak, kazancınızı artırmak için çok daha geniş bir teklif yelpazesi de tamamlayabilirsiniz.

  Anketlerin tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürer, yani yaklaşık 2,40 £ kazanabilirsiniz. Swagbucks ayrıca, kullanıcılara birden fazla sağlayıcıdan anketleri tamamlama ve bir ankete katılmadığınız zaman puanlama puanları verme olanağı sunar. Tüm Swagbucks incelememizi okuyun .

  Swagbucks’a kaydolun »

 2. Toluna

  Test edin, ürünleri tutun ve kuponlar kazanın.

  Onlar kim? Önde gelen şirketler adına çalışan güvenilir bir fikir sitesi. Belirli ürünler, hizmetler ve konular hakkında ne düşündüğünüzü bilmek istiyorlar. Karşılığında ödüllendirilirsiniz!

  Ödüller : Ücretsiz ürünler, Amazon kuponları ve ödül çekilişi.

  Ankete göre tutar : 3.000 – 6.000 puan (80.000 puan, 15 sterlin tutarında bir kupon alır).

  Min. ödül eşiği : ödüller için 500, kuponlar için 80.000.

  İncelememiz : Her zaman test edilmek üzere ürün göndermeyeceksiniz, ancak birkaç aylık bir süre boyunca bir çift aldık. Yani sadece freebies almak için kaydolmaya değer🙂

  Aynı zamanda, kuponları eşit puanlar kazanmak için sitedeki anketleri de cevaplayabilirsiniz. Her bir anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürer, bu nedenle bir kupon almak için toplamda 4 saat sürer.

  Toluna’ya kayıt ol »

 3. MySurvey

  Saatte £ 3-5 yapın.

  Onlar kim? Ödüller için pazar araştırması çalışmalarına her zaman yeni üyeler arayan popüler bir tüketici paneli.

  Ödüller : PayPal ödemeleri, Amazon ve yüksek cadde kuponları.

  Ankete göre miktar : Yaklaşık 100 puan.

  Min. ödül eşiği : 345 puan (£ 3).

  İncelememiz : Kaydolmaya değer bir başka değer. Bu adamlardan gönderdiğimiz çok sayıda anketimiz var ve bunlar profilinizi ve ilgi alanlarınızı bir tüketici olarak eşleştiriyor.

  Ortalama anketin tamamlanması yaklaşık 15 dakika sürer ve size 100 puan verir. Böylece yaklaşık £ 3- £ 5 / saat kazanabilirsiniz.

  Aşağıda kayıt olun ve size bazı anketler göndermelerini bekleyin!

  MySurvey’e kaydolun »

 4. Panel Görüşü

  Düşük ödeme eşiği.

  Onlar kim? Panel Görüş en popüler anket sitelerinden biridir.

  Ödüller : Nakit.

  Ankete göre miktar: 50p – £ 4.

  Min. ödül eşiği: 10 sterlin.

  İncelememiz:  Anketler genellikle tamamlanması yaklaşık 10-15 dakika sürer ve bazen tek bir anket için 4 TL’ye kadar çıkabilirsiniz.

  Nakit ödeme yapıyorlar ve sadece 10 sterlinlik düşük bir ödeme eşiğine sahipler.

  Panel Görüşüne Kaydolun »

 5. I-Say (IPSOS)

  Ayda 10 sterlin kazanın.

  Onlar kim? Dünya çapında güvenilir markalar ve araştırma şirketleri ile çalışan en büyük (ve en iyi ödeme) anket tabanlı pazar araştırma şirketlerinden biri.

  Ödüller : High Street ve Amazon Kuponları, ayrıca tüm üyeler için ödül çekilişi.

  Anket başına tutar : ~ 1 £.

  Min. ödül eşiği : 10 sterlin.

  İncelememiz : Güvenilir bir panel. Size e-posta ile cevap vermek için her hafta anketler gönderirler. Ödül eşiği nispeten düşüktür ve çoğu kişi 10 anketin altında para kazanabilir.

  İ-Say’a üye ol »

 6. OnePoll

  Özel £ 5 kayıt bonusu.

  Onlar kim? Her konu hakkında kısa, çabuk anketler ile bilinir. OnePoll, basın ve büyük markalara anketler sağlar.

  Ödüller : Nakit veya PayPal ödemeleri.

  Ankete göre miktar : 10p – £ 1.

  Min. ödül eşiği : 40 £.

  İncelememiz : OnePoll, etrafındaki ilk anket sitelerinden biriydi ve her zaman cevap verebilecek hızlı ve eğlenceli anketler yaptılar. Ünlülerle ilgili anketlere dikkat edin.

  Anketler yaklaşık 3 dakika sürüyor, bu yüzden 20p’de bir anket (ortalama), 40 sterlin kazanmak için yaklaşık 10 saat sürecek.

  Anketler için hesabınızı günlük olarak kontrol etmeniz gerekiyor ve bazı kullanıcılar, 40 TL’lik eşiğin hemen altında takılı kaldığınızı bildiriyor. Bu olursa, bir arkadaşınıza 4 sterline yönlendirebilir ve ardından kazançlarınızı geri çekebilirsiniz.

  Özel bir £ 5 kayıt bonusu için aşağıdaki kayıt bağlantımızı kullanın.

  OnePoll’a kaydolun »

 7. Çam kozalağı araştırma

  Anket başına £ 3, yalnızca davet.

  Onlar kim? Çam kozalağı, yalnızca davetli olan özel bir anket ve ürün testi şirketidir.

  Ödüller : Tamamlanan anket başına £ 3, test edilmek ve saklamak için ücretsiz ürünler.

  Ankete göre tutar : £ 3.

  Min. ödül eşiği : 3 £.

  Bizim inceleme : Pinecone anket siteleri Kutsal Kase ve davetler nadirdir, bu yüzden teklif bazı davetler var iken kayıt değer. Ödeme çok büyük ve anketlerin tamamlanması çok uzun sürmez. Bazen test edilmek ve saklamak için ürünler gönderilir!

   

  Pinecone’e kayıt olun »

 8. YouGov

  Anket başına 50p kazanın.

  Onlar kim? Bu, sosyal konulara ve genel ilgi alanlarına daha fazla odaklanarak diğerlerinden biraz farklı. YouGov anketleri politika, kamu işleri ve ticari ürünler gibi konuları içerir. Büyük görüşleriniz varsa harika!

  Ödüller : Nakit ve ödül çekilişi.

  Ankete göre miktar: 50p – £ 3.

  Min. ödül eşiği: 50 £.

  İncelememiz:  YouGov, yürüttüğü anket türlerinden dolayı kaydolmak için daha ilginç sitelerden biridir. Çoğu haberde olan güncel konular üzerinedir ve görüşlerinizi ifade etmenizi teşvik eder.

  Anketler 30 dakika kadar sürebilir ancak her zaman bu kadar sık ​​olmayabilir. Bir veya iki haftada bir iki gece aldık, bu yüzden eşiğe ulaşması birkaç ay sürebilir. Ancak, sadece katıldığınız için 1 sterlin kazanırsınız ve arkadaşlarınızın da kaydolmasını sağlarsanız çok daha fazla puan ve para kazanabilirsiniz!

  YouGov’a kaydolun »

 9. Anket Bods

  Kaydolma ve profil tamamlama üzerine £ 3.

  Onlar kim? SurveyBods, fikrinizi isteyen en iyi şirketlerle çalışır.

  Ödüller : Nakit, Amazon kuponları ve ödül çekilişi.

  Ankete göre miktar: 50p – £ 3

  Min. ödül eşiği: 15 £

  İncelememiz:  Anketler genellikle yaklaşık 10 dakika sürer ve tamamlanması oldukça kolaydır. “Grev sistemi” olduğu için olabildiğince dürüst olmalısınız. 3 kötü anket ve siz dışarıdasınız (bunu bir meydan okuma olarak görmek isteriz).

  En iyi markalarla çalışan ve kayıt olurken 3 sterlinlik nakit bonusumuzla bağlantıya katılmaya değecek iyi bir site. Profilinizi de tamamladığınızdan emin olun. Artı onların siteleri diğerlerinden çok daha fazla …

  Anket Bods’a kaydolun »

 10. Üretken Akademik

  Kaliteli cevaplar verirseniz iyi para.

  Onlar kim?  Pek çok üniversite ve şirketlerde akademisyen ve araştırmacılara veri sağlıyorlar.

  Ödüller : Nakit.

  Anket başına tutar: £ 1- £ 10.

  Min. ödül eşiği:  Hiçbir ücret ödemeden £ 20.

  İncelememiz:  Prolific Academic, yüksek puanı elde etmek için iyi cevaplar vermeye odaklanmanız gerektiği anlamına gelen bir üst düzey ankettir. Belli bir seviyenin altına düşerseniz, çok sayıda anketten taranırsınız.

  Ancak, büyük çaba ile büyük ödüller gelir. Anketler yaklaşık 45 dakika sürüyor ve 10 sterlin kadar ödeme yapabiliyor. Bu anket sitesi ile tatlı noktaya vurabilirseniz iyi para kazanabilirsiniz.

  Saat başı ödeme bakımından potansiyel olarak en yüksek olanlardan biri olduğundan, bunu kesinlikle tavsiye etmenizi öneririz.

  Üretken Akademik için kaydolun »

 11. Küresel Test Pazarı

  Yılda £ 100 kazanın.

  Onlar kim? Bu, iyi bilinen bir ABD anket sitesidir ancak £ s cinsinden çekler ödüyorlar.

  Ödüller : Nakit, kupon ve ödül çekilişi.

  Ankete göre miktar: ~ £ 1.20.

  Min. ödül eşiği: 1000 puan (50 $ / 32 £).

  İncelememiz:  Anketler yaklaşık 15 dakika sürüyor, böylece bir saatte £ 4.80 kazanıyorsunuz. Çeklerin postaya varmak için biraz zaman aldığını ve zamanınızı ‘ödül çekilişi’ anketleriyle (çok şanslı hissetmedikçe) boşa harcamamanızı tavsiye ederiz.

  Küresel Test Marketine kayıt olun »

 12. OpinionPanel Topluluğu

  Üyeler sadece kayıt olduğunuz için £ 10 alır.

  Onlar kim?  İngiltere’nin en büyük öğrenci ve mezunlar için araştırma paneli veya 16-25 yaş arası herkes. Araştırmaları sık sık medya spot ışığına ulaşan büyük markalar ve üniversiteler için ilginç anketler ve çevrimiçi odak grupları sunuyorlar!

  Ödüller : Amazon ve high-street (örneğin Topshop, Topman, River Island) kuponları.

  Anket başına tutar : Anket başına 50p – £ 4, çevrimiçi odak gruplarında 30 – 50 TL.

  Min. ödül eşiği : 25 TL

  İncelememiz : OpinionPanel Topluluğu güvenilir bir sitedir ve anketlerinin tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Anketlerin çoğunluğu £ 1-2 civarında ödeme eğilimindedir.

  Mobil uyumluluk da vardır, böylece hareket halindeyken anketleri tamamlayabilirsiniz.

  OpinionPanel’e kaydolun »

 13. PanelBase

  Sadece kaydolmak için £ 3 kazanın!

  Onlar kim? PanelBase, ortalama anket siteniz değildir. Sizi anketlerle doldurmuyorlar, ama gönderdikleri kişiler çok iyi ve sizin için alakalı!

  Ödüller : Nakit, kupon ve ödül çekilişi.

  Ankete göre miktar:  50p – 10 £ (ortalama ~ 1,50 £).

  Min. ödül eşiği: 10 sterlin.

  İncelememiz:  Sadece bir siteye kaydolmak için £ 3 no-brainer biraz … Anketler size çok iyi bir hamur kazanma fırsatı veren sektör ortalaması daha yüksek ödeme!

  Ancak anket katılımcılarını çok dikkatli seçerler, böylece diğer sitelere göre biraz daha az fırsat gönderebilirsiniz. Kendinize en iyi şansı vermek için profilinizi tamamladığınızdan emin olun.

  PanelBase’e kaydolun »

 14. Görüş Merkezi

  En düşük ödeme eşikleri.

  Onlar kim? Opinion Outpost hızlı ödemeler ve eğlenceli anketler sayesinde popülaritesini artırdı.

  Ödüller : Nakit ve Amazon Kuponları.

  Ankete göre miktar: 50p

  Min. ödül eşiği: 2,50 TL

  İncelememiz:  Bir ödeme nedeniyle 5 anketi tamamlamanız ve her birinin 10-15 dakika sürdüğü görülüyor.

  Görüş Şubesine kaydolun »

 15. hiving

  İyi sevk şeması.

  Onlar kim? Önde gelen markalar adına anketler yürütüyorlar.

  Ödüller : Nakit.

  Ankete göre miktar:  ~ 50p

  Min. ödül eşiği: 4 İngiliz Sterlini

  İncelememiz:  Anketleri tamamlarken, dakika başına yaklaşık 50 puan vererek ödüllendirmek ve 4000 puana (£ 4) ulaştığınızda çekilebilirsiniz.

  Ayrıca, bir anket için reddedilseniz bile, arkadaşlarınızı yönlendiren kullanıcıları ödüllendirir ve puan verir.

  Hiving’e kayıt olun »

 16. Değerli Görüşler

  Saatte £ 10 kupon.

  Onlar kim?  Değerli Fikirler, daha büyük bir pazar araştırması grubunun parçasıdır. Profilleri geniş demografik özelliklere ve gereksinimlere uygun olan üyelere çevrimiçi anketler gönderirler.

  Ödüller : Kuponlar (Amazon, M & S, Sainsbury’s, John Lewis).

  Ankete göre tutar: £ 1 – 5 £.

  Min. ödül eşiği: 10 sterlin.

  İncelememiz:  İlk olarak, Değerli Görüşler ile kaydolmak otomatik olarak bir iPad için bir ödül çekilişine girer. Oradan, size tamamlamak için alakalı anketler göndermek için profilinizi kullanırlar.

  Anketler genellikle oldukça ilgi çekicidir ve her biri 10-30 dakika arasında bir şey alabilir, bu yüzden bir saat içinde 10 poundluk bir fiş çekebilirsiniz.

  Değerli Görüşlere Kaydolun »

 17. Markalı Anketler

  Sıklıkla küresel pazar araştırması anketleriyle çevrimiçi topluluk

  Onlar kim?  Daha önce Mintvine olarak bilinen Markalı Anketler, yüksek miktarda anket yapılmasından dolayı popülerdir.

  Ödüller : Nakit veya hediye kartları.

  Anket başına tutar:  Değişir.

  Min. ödül eşiği: 10 $.

  İncelememiz: Kişisel favorilerimizden biri. Harika yeni web sitesi, kullanımı kolay ve hızlı ödeme.

  Ayrıca, kazandıkları her şeyin bir yüzdesini aldığınız, yönlendiren arkadaşlar için devam eden puanlar kazanabilirsiniz.

  Markalı Anketlere Kaydolun »

 18. MindMover

  Tüketici ürünleri ile ilgili ilginç anketler

  Onlar kim?  Mindmover, yiyeceklerden toplu taşıma araçlarına kadar her şey hakkında görüşlerinizi paylaşmanıza olanak tanır.

  Ödüller : Nakit.

  Ankete göre tutar:  50p – 1,50 Sterlin.

  Min. ödül eşiği: 20 £.

  İncelememiz:  MindMover iyi bir seçenektir ancak anketler bazen az ve çok uzak olduğu için puan toplamak için biraz zaman alabilir.

  Her anketi tamamlamak yaklaşık 15 dakika sürer.

  MindMover’a kaydolun »

 19. iPoll

  Mobil uyumluluk ve çoklu ödeme fırsatları.

  Onlar kim? iPoll Anket Heads denir ve ABD merkezli bir şirkettir.

  Ödüller : Nakit, kuponlar ve dergi abonelikleri.

  Ankete göre miktar:  40p – £ 1,70

  Min. ödül eşiği: £ 20

  İncelememiz:  Anketi tamamlamak yaklaşık 15 dakika sürecek, ancak ödüllerin kapsamı iyi.

  Tek dezavantajı, anketlerin miktarının oldukça düşük olmasıdır.

  İPoll’a kaydolun »

 20. PopulusLive

  Her 5 dakika için 1 £ kazanın.

  Onlar kim?  Bunlar, basın ve güncel olaylar programlarına istatistik sağlayan büyük bir İngiltere anket sitesidir.

  Ödüller : Nakit.

  Anket başına tutar: ~ £ 2.

  Min. ödül eşiği:  50 puan (50 £).

  İncelememiz:  PopulusLive, iyi bir ödeme yapması nedeniyle ankete katılanlar arasında bir favori. Eşiğe ulaşmak biraz zaman alabilir ve yeterli sayıda ankete sahip olduktan sonra anketler hızlı bir şekilde tükenebilir.

  Maksimum anket sayısını elde etmek için profilinizi tam olarak doldurmanız önemlidir. Ayrıca, aldatma ya da acele etmediğinizden emin olmak için kalite kontrolleri olduğu için cevaplarınıza çok dikkat etmelisiniz.

  PopulusLive’a kaydolun »

 21. Yeni Vista Canlı

  Yılda £ 100 kazanın.

  Onlar kim?  Geleneksel soğuk çağrıdan ziyade online anket yapmayı seçen lider bir pazarlama araştırması şirketi.

  Ödüller : Nakit ve ödül çekilişi.

  Anket başına tutar: Bir ankete yaklaşık 1 £.

  Min. ödül eşiği : 50 £.

  İncelememiz : NewVista, 1 puan = £ 1 olan anketleri tamamlamak için kullanıcılara nakit sunuyor. Bazıları için 50 sterlinlik bir eşik değerine ulaşmak biraz zaman alabilir, ancak anketler genellikle sadece 15 dakika sürer (bu yüzden ~ 4 / saat) ve iyi ödeme yaparlar.

  NewVista’nın bir kaç kırmızı tane ringa dalmak için bildiği gibi gerçekten sorulara cevap verdiğinizden emin olun.

  Yeni Vista’ya kaydolun »

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

etil alkol satın alcialis fiyatlarıcialis fiyatlarıkamagra jel fiyatıtürkçe altyazılı pornoİlaç Tanıtımcialis fiyatlarıtürkçe pornoaltyazılı pornocialis fiyatları